У скільки разів відрізняється періоди коливань однакових математичних маятників на Землі і на

Марсі, якщо маса Марса в 9.3 раза менша ніж маса Землі,а радіус Марса в 1.9 раза менший радіуса землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Желтяков Тоха.
Дано Mм=M/9,3   Rм=R/1.9    Tм/T- ?

g=G*M/R^2

g/gм=M*Rм^2/Mм*R^2=9,3/1,9²=2,576

T=2*π*√L/g
Тм/T=√g/gм=√2,576=1,267

период на Марсе станет больше