перший автомобіль що рухався рівномірно зі швидкістю 25 м/с протягом 12 с пройшов такий шлях який

пройшов жругий автомобіль за 12,5 с. Визначте швидкість другого автомобіля ​

Ответы на вопрос

Отвечает Брянский Даня.

Ответ: 24м/с

Объяснение:

Дано:

V1=25м/с

t1=12c

t2=12,5c

=========

V2-?

V2=S/t2=V1/t1/t2=25*12/12,5=24м/с