Дам сто балів пліз 2. Мотоцикліст рухався 2 хв зі швидкістю 36 а потім проїхав ще 0,9 км за 0,5

хв. Чому дорівнює середня швидкість руху мотоцикліста? Пліз дам сто балів срочно я вас прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Пахомова Настя.

Дано: V1=36 км/ч=36*1000 м/3600 с=10 м/с; t1=2 мин=120 с;

S2=0,9 км=900 м; t2=0,5 мин=30 с; Vcp - ?

-----------

Vcp=весь путь / всё время.

S1=10*120=1200 м

Vcp=(1200 + 900) / (120 + 30)=2100 / 150=14 м/с  -  это ответ.

ИЛИ 14*3,6=50,4 км/ч.

ЗАПОМНИ

V (км/ч)=V/3,6 (м/с) и наоборот.