Трактор долає силу опру 10 кН, розвиваючи при цьому потужність 35 кВт. Знайти швидкість руху

трактора. (Відповідь виразити числом з точністю до десятих в м/с) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Света.

Відповідь:

υ=3.5м/с

Пояснення:

P=A/t=F*S/t=F*υ

F=Fопр

υ=P/F=35/10=3.5м/с