5.Довжина звуковій хвилі у воді дорівнює 1,8 м. Якою буде довжина цією хвилі в склі, якщо швидкість

поширення звуку у воді 1500 м/с, а в склі- 4500 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каклюгин Валерий.

Відповідь:

Дано:

v=4500/с.

λ=1.8м/с

f - ?

Розв’язання:

Формула визначення частоти хвилі:

f=v/λ;

Підставимо дані в останню формулу: f=4500/1.8=2 500Гц.  

Відповідь: частота хвилі 2 500Гц.

Пояснення: