Визначте довжину електромагнітної хвилі що випромінюється з лінії електропередач стандартної

чистоти (50 Гц)

Ответы на вопрос

Отвечает Турков Александр.

Ответ:

6*10⁶м

Объяснение:

Дано:

ν = 50 Гц

с = 3*10⁸ м/с

__________

λ - ?

Решение:

λ = с / ν

λ = 3*10⁸ м/с / 50 Гц = 6*10⁶м