3. Обчисліть довжину електромагнітної хвилі з частотою 6-10¹4 Гц у склі, якщо швидкість

електромагнітної хвилі у цьому середовищі 2,4-108 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Еркинкызы Коркем.

Дано:

V = 6×10¹⁴

υ = 2,4×10⁸ м/с

-------------------------

ʎ - ?

Розв'язок:

ʎ = υ / V

ʎ = 2,4×10⁸ / 6×10¹⁴ = 0,4 × 10-⁶ (мінус зверху)