Пж пж помогитеее, если знаете это то зайдите и в профиле ещо есть задания по физике Яка довжина

електромагнітної хвилі у склі, якщо частота електромагнітної хвилі дорівнює 25 МГц, а показник заломлення скла — 1,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Долгих Инна.

Довжина електромагнітної хвилі у склі може бути обчислена за такою формулою:λ = c / fде λ - довжина хвилі у склі, c - швидкість світла у вакуумі (приблизно 299 792 458 м/с), f - частота хвилі.Отже, для заданих значень частоти хвилі f = 25 МГц і показника заломлення n = 1,5, довжина хвилі у склі буде рівна:λ = c / f = 299 792 458 м/с / 25 МГц = 11 991 698,32 м = 11,99169832 м.Зауважте, що це розрахункова довжина хвилі у вакуумі. В реальному середовищі довжина хвилі може відрізнятися від цього значення із-за заломлення світла у середовищі. Для того, щоб розрахувати довжину хвилі у середовищі із заданим показником заломлення, можна скористатися такою формулою:λ = λ0 / n