Дві однакові кульки мають заряди, що дорівнюють +4 нКл та -10 иКл. Яким стане заряд кожної кульки

після того, як їх до торкнули і розвели?​

Ответы на вопрос

Отвечает Қабаи Даулет.

По закону сохранения зарядов:


q1+q2=2q


+4-10=-6 нКл - суммарный заряд двух шариков..


Он разделится поровну, т.к. шарики одинаковые. Тогда заряд каждого:


q=-6/2=-3 нКл.


Ответ: - 6 нКл.