Плоский повітряний конденсатор підключили до джерела живлення і потім відключили від нього. Після

цього здвинули пластини конденсатора, зменшивши відстань між ними у два рази. Знайти зміну: а) енергії конденсатора; б) заряду на обкладинках конденсатора; в) густини енергії поля у конденсаторі.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Диана.

Ответ:

a) W2=2W1

б) не зміниться

в) w2=4w1

Объяснение:

С=єs/d

d2=0,5d1. C2=2C1

a) W2=C2*U^2/2=2C1*U^2/2=2W1

б) заряд не изменится

в) w=W/V

w2=W2/V2

V2=0,5V1

w2=2W1/0,5/V1=4w1