період піврозпаду цезію-137 дорівнює 30 років. Скільки % атомів цього ізотопу розпадеться за 240

років.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сос.

Ответ:

99,6%

Объяснение:

ЧЕРЕЗ 30 ОСТАНЕТСЯ 1/2, ЧЕРЕЗ 60 - 1/4, ... ЧЕРЕЗ 240 - 1/256.
РАСПАДЕТСЯ 1-1/256=1-0,0039 = 0,996 ЧАСТЬ, ЭТО 99,6%