Період піврозпаду ізотопу Цезію стано¬вить 30 років. Визначте, скільки атомів залишить¬ся через 90

років, якщо початкова кількість атомів 64000

Ответы на вопрос

Отвечает Милеева Настя.
Дано: Т=30 рокiв
t=90 pокiв
N₀=64000
Найти: N
Решение.
N=N₀ *1/2^n -закон радиоактивного распада
N=64000 *1/2^3 ,     (n=t/T, n=90/30=3)
N=64000*1/8 =8000
Ответ: 8000 атомiв залишиться через 90 рокiв
Отвечает Губанов Ваня.
Дано T=30 ч       t=90 ч          No=64000     N- ?   ΔN- ?

по закону радиоактивного распада
N=N0/2^t/T=64000/2^3=64000/8=8000 - число нераспавшихся ядер
ΔN=No-N - распалось