Дуже терміново!!! Який об'єм займає газ при температурі 7°С,якщо при 27°С його об'єм був 20 л при

сталому тиску?​

Ответы на вопрос

Отвечает Танян Евгений.

Ответ: 18,7 л

Объяснение: Т1=27+273=300 К  Т2=7+273=280 К

P= const

V2 /V1=T2/T1  - Закон Гей-Люссака

V2=V1*(T2/T1)=20 л*(280 К/300 К)= 18,7 л