Який об'єм займає газ при температурі 77°С, якщо при 27°С його об'єм становив 6 л при сталому тиску?


Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.
T1=77+273=350 K, T2= 27+273= 300K, V2= 6 л, p-const. V1-?
 Розвязування.
 При р-const маємо: V1/V2=T1/T2, V1=T1V2/T2, V1= 350*6/300 = 7 л.