На скільки градусів можна нагріти 1000 т води за рахунок енергії, що виділяється під час поділу 1 г

(тобто 2,6*1021 атомів) Урану-235?

Ответы на вопрос

Отвечает Постельняк Мария.

Ответ:

Q1=Q2

m1=m2=m

Q1=L(лямбда)m;  Q2=cmΔt

Приравниваем: Lm=cmΔt отсюда Δt = Lm/cm

m - сокращаем

Остаётся Δt = L/c = 340000/4200=81 градус