Під час поділу одного ядра урану-235 виділяється 3.2х10е-11 Дж енергії.Скільки енергії виділяється

під час поділу всіх ядер урану,як містяться в зразку масою 4г?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Данил.
N=m/m0=m*Na/M=4*10^-3*6*10^23/235*10^-3=17*10^20
E=N*E1=17*10^2083,2*10^-11=54,4*10^9 Дж