HELP ME! У сонячний день довжина тіні від вертикального стовпа заввишки 8 м дорівнює 3,2 м.

Визначте висоту будинку, довжина тіні якого дорівнює 12 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цоктоева Сурана.

h=8

l=3,2

L=12

H/h=L/l

H=hL/l=30м

Ответ: 30 метров