До пружини жорсткістю 500Н/м прикріпили вантаж масою 2кг. Визначте, на скільки розтягнеться

пружина. Вважати прискорення вільного падіннярівним g=10 Н/м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Дима.

Дано:

k=500 Н/м

m=2 кг

g=10 Н/кг

x-?

Решение:

Fупр.=kx => x=F/k => x=mg/k=2×10/500=20/500=0,04 м

Ответ:x=0,04 м.