камінь, об'єм якого 8 дм³, має мод 20 кг.визначте силу, достатню для того,щоб утримати цей камінь у

воді​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Никита.

Ответ: 120Н

Объяснение:

Дано:

V=8дм³=0,008м³

m=20кг

------------------

F-?

F=Fт-Fa=mg-ρgV=g(m-ρV)=10*(20-1000*0,008)=120Н