СРОЧНО!!! ДАЮ МНОГО БАЛЛОВ Камінь, об'єм якого 8,5 дм3, має масу 19 кг. Визначити силу, достатню

для того, щоб утримати цей камінь у воді.

Ответы на вопрос

Отвечает Деева Лера.

Ответ: 105Н

Объяснение:

Дано:

V=8,5дм=0,0085м³

m=19кг

g=10Н/кг

ρ=1000кг/м³

------------------

ΔF-?

ΔF=Fт-Fa=mg-ρgV=g(m-ρV)=10*(19-1000*0,0085)=105Н