Мідний дріт довжиною 250 м має опір 0,68 Ом. Визначте площу поперечного перерізу дроту.​


Ответы на вопрос

Отвечает Твеленев Саша.

Ответ: 6,43мм²

Объяснение:

Дано:

l=250м

R=0,68 Ом

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

--------------------------

S-?

R=ρl/S

S=ρl/R=0,0175*250/0,68=6,43мм²