Знайти відносну вологість при температурі 13° , якщо абсолютна вологість повітря дорівнює 10

г/(см)³ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Летун Александр.

ρ=10 г/см³

t=13°C

φ-?

φ=ρ/ρн *100%

ρн(13°С)=11.4 г/см³

φ=10/11.4 *100%=88%