Знайти відносну вологість при температурі 18° якщо абсолютна вологість повітря дорівнює 10г/(см³)​


Ответы на вопрос

Отвечает Сомов Денис.

ρ=10 г/см³

t=18°C

φ-?

φ=ρ/ρн *100%

ρн(18°С)=15.4 г/см³

φ=10/15.4 *100%=65%