Терміново!!! М’яч кинули вертикально вгору з початковою швидкістю 15 м/с. Визначте швидкість руху

м’яча через 0,5 с після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ: 10м/с

Объяснение:

Дано:

Vo=15м/с

t=0,5с

--------------

V-?

V=Vo-gt=15-10*0,5=10м/с