До тіла прикладені сили 20 ні 18 н, напрямлені протилежно. Чому дорівнює рівнодійна цих сил? А:20

НВ:38 НС:18 НD:2 Hдопоможіть пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеева Дарья.

Ответ:

R=F1-F2=20-18=2H

D:2H