Потужність на валу двигуна дорівнює Р2=1000 Вт. Втрати потужності в статорі дорівнюють Рс=100Вт, в

роторі Рр=50 Вт. Знайти коефіцієнт корисної дії двигуна. *

Ответы на вопрос

Отвечает Николай Курков.

Ответ: 87%

Объяснение:

Дано:

Р2=1000Вт

Рс=100Вт

Рр=50Вт

----------------

η-?

η=Рпол/Робщ

Рпол=Р2=1000Вт

Робщ=Рпол+Рс+Рр=1000+100+50=1150Вт

η=1000/1150=0,87*100%=87%