Сила струму 5 А, напруга 220 В, довжина провідника 100 м, площа поперечного перерізу 10мм2. Знайти

питомий опір провідника​

Ответы на вопрос

Отвечает Сумина Марина.

Ответ: 4,4 Ом*мм²/м

Объяснение:

Дано:

I=5А

U=220В

S=10мм²

--------------

ρ-?

R=U/I=220/5=44 Ом

R=ρl/S

ρ=RS/l=44*10/100=4,4 Ом*мм²/м