1.Який тиск на підлогу чинить хлопчик вагою 500Н?. Площа підошв його взуття 300 см2. 2.На якій

глибині тиск в озері дорівнює 350кПа? 3.Вага Алюмінієвого  циліндра,масою 80 г, становить 9Н. Якими будуть покази динамометра, якщо циліндр повністю занурити в воду? Допоможіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Максим.

Ответ:

12 500 Па

Объяснение:

    р = F ÷ S

Р = 500Н                      P = F  тому, що  Р = mg  і  F = mg

S = 0,04m²                    р = 500Н ÷ 0,04m² = 12 500 Н/m² = 12 500 Па