яка напруга між кінцями залізної дротини завдовжки 100м з площею поперечного перерізу 3мм² при силі

струму 10Ма?​

Ответы на вопрос

Отвечает Agmanova Damira.

Ответ: 33,3мВ

Объяснение:

Дано:

l=100м

S=3мм²

ρ=0,1 Ом*мм²/м

I=10мА

----------------

U-?

U=IR=Iρl/S=10*0,1*100/3=33,3мВ