Два резистори з опорами по 20 Ом з'єднано послідовно. Знайдіть загальну напругу цього кола, якщо

струм в колі становить 10 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Алпкарина Дамиля.

Дано:Послідовне з'єднання

R1=20 Ом

R2=20 Ом

I=10 А

U-?

Розв'язання:

При послідовному з'єднанні

R=R1+R2=20 Ом+20 Ом=40 Ом

I=I1=I2

U=IR=10 А×40 Ом=400 В

Відповідь:Загальна напруга цього кола 400 В.