Біля підніжжя гори барометр показує 740 мм рт.ст. а на вершині 720 мм рт.ст. визначте висоту гори


Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

740-720=20 мм.рт.ст

1 мм.рт.ст12 м

h=20*12=240 м

Ответ:h=240 м