Біля підніжжя гори барометр показує 740мм рт. ст., а на вершині - 720мм рт.ст. визначте висоту гори

. Увага Атмосферний тиск поблизу поверхні землі зменшується в середньому на 1мм рт.ст. через кожні 11м підйому. А . 320м , Б 440м, В 480м, Г інша відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Ертаева Азиза.
Відомо, що атмосферний тиск змінюється на 12 мм рт ст на кожні 100м.
Тому, знаходимо різницю: 740-720=20 мм рт ст. 
створюємо пропорцію: 20 мм рт ст - х
                                   12 мм рт ст - 100 м
Х=20*100/12=166,7 м
Висота гори дорівнює 166,7 м