Довжина важеля 50см. До меншого плеча прикладена сила 60Н, а до більшого 40Н. Знайти плечі важеля.


Ответы на вопрос

Отвечает Бабичев Андрей.

Ответ:

20 см    30 см

Объяснение:

L=50 см    F1=60 H     F2=40 H    L1=?   L2=?

===

F1*L1=F2*(L-L1)

L1=F2*L/(F1+F2)=40*50/(60+40)=20 см

L2=L-L1=50-20=30 см

==========================