ПОМОГИТЕ!!❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ Довжина більшого плеча важеля дорівнює 60

см, до нього підвішені два тягарці по 100 г кожен. Яку силу необхідно прикласти меншого плеча важеля. щоб він перебував у рівновазі? Довжина важеля 80 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ксения.

Ответ:

Объяснение:

l1 = 60 см = 0,6 м

m = 100 г = 0,1 кг

n=2

d = 80 cм = 0,8 м

__________________

F2=?

F1 = F тяжіння = nmg = 2*0,1 кг * 9,8 Н/кг = 1,96 Н

l2 = d - l1 = 0.8 м - 0,6 м = 0,2 м

За правилом рівноваги важеля:

F1 * l1 = F2 * l2

F2 = F1 * l1 / l2

F2 = 1.96 Н * 0,6 м / 0,2 м = 5,88 Н

Отвечает Лучшев Максим.

Ответ:

M1 = M2;

m1gd1 = F2 d2;

0,2кг*0,6м*9,8 м/с²= F2*0, 2м;

F2 = 5,88 Н. - ответ.