Чому дорівнює кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції f(x)=2x^2-x^3 у точці х=1


Ответы на вопрос

Отвечает Чекин Алексей.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=2x²-x³

f'(x)=4x-3x²

x₀=1

k=f'(x₀)=4*1-3*1²=4-3=1

кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції  у точці х=1  k=1