СРОЧНОО!!!!!!На галявині росли жовті та білі кульбабки, разом їх було 35 після того як 8 біліх

кульбабок здули, а дві жовті побілили жовтих стало в два рази більше ніж білих. скільки білих і жовтих кульбабок було спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - начальное количество жёлтых одуванчиков.

y - начальное количество белых одуванчиков.

Система уравнений:

x+y=35

(x-2)=2((y-8)+2)

1) x-2=2((y-8)+2)

x-2=2y-12

2y-x=-2+12

2y-x=10

2) x+y+2y-x=35+10

3y=45

y=45/3

y=15 - начальное количество белых одуванчиков.

3) x+y=35

x+15=35

x=35-15

x=20 - начальное количество жёлтых одуванчиков.

Ответ: 15 белых и 20 жёлтых одуванчиков было первоначально.