За допомогою підйомника автомобіль масою 2 т підняли на 1 м .Визначте виконану при цьому роботу ,

якщо ККД підйомника становить 80%.

Ответы на вопрос

Отвечает Онласынбек Ерасыл.

Ответ:

Дано m=2000 кг h=2 м A- ?

КПД=80%

КПД= m*g*h*100%/A

A=m*g*h*100% 80%=2000*10*2/0,8=5000 Дж=50 кДж

Ответ А=50000 Дж