На конденсаторі 100пФ та 300 В. Який заряд він може накопичувати? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Аня.

Відповідь: 30 нДж

Пояснення:

C= 100 пФ=1·10⁻¹⁰ Ф

U=300 B =3·10² В

______________

q - ?

C=q/U    ⇒  q= CU   q=1·10⁻¹⁰·3·10² =3·10⁻⁸ Дж