Яка кількість теплоти виділиться пiд час повного згоряння дизельного палива масою 20 кг?​


Ответы на вопрос

Отвечает Силиванова Снежана.

Відповідь:

Ніби правильно

Пояснення:

m=20 кг

q=42000000 Дж/кг

Q=m*q=20*42000000=84 МДж