розрахуйте відносну молекулярну масу спирту молекула якого складається з 2 атомів карбону, 6 атомів

гідрогену й 1 атом оксигену

Ответы на вопрос

Отвечает Чеусова Ксюша.

Ответ:

да

Объяснение:

Мr(C2H6O) = Ar(C)*2+Ar(H)*6+Ar(O)=12*2+1*6+16=24+6+16=46a.o.m.