ДАЮ 20 БАЛЛОВ Хлопчик обертає камінь, прив’язаний до мотузки, щосекунди роблячи 4 оберти. Який

період обертання каменю.

Ответы на вопрос

Отвечает Гасанова Анастасия.

Відповідь: 0,25 секунди

Пояснення: T=t/N, де

T - період обертання

t - час

N - кількість обертів

T = 1/4=0,25(с)