Хлопець обертає у вертикальній площині камінь, прив’язаний до мотузки завдовжки 0, 5м, роблячи два

оберти за секунду. Камінь обривається у момент, коли його швидкість напрямлена вертикально вгору. На яку максимальну висоту підніметься камінь?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукина Даша.
H = V²/2g = (ωR)²/2g = (2пfR)²/2g = 2(пfR)²/g = (3.14·2·0.5)²/5 = 1.97 м