Розрахуйте глибину моря, якщо сигнал надісланий ехолокатором корабля повертається назад, відбитий

від дна моря, через 10 с. Швидкість ультразвуку у воді 1500 м/с. ( повну відповідь ДАЮ 60 БАЛЛІВ )

Ответы на вопрос

Отвечает Козуберт Елизавета.

Дано:

Δt = 10 c

V = 1500 м/с

----------------------

Н - ?

Розв'язок:


H = V × Δt / 2

H = 1500 × 10 / 2 = 7500 м = 7,5 км