СРОЧНО ПОМОГИТЕ!! У холодну воду, маса якої 12 кг, впускають 1 кг пари при 100°С. Температура води

після конденсації піднімається до 70°С. Яка була початкова температура води? (питома теплоємність води 4200 Дж кг*C, питома теплота паротворення води 2,3 МДж/кг)​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

дано: m1=1кг, t=100C,m2=12кг, Т=70С, с=4200 Дж/кгС, L=22,6*10^5 Дж/кг. Знайти це. Рішення: пара конденсується Q1 = Lm1; конденсована вода охолоне від 100 до 70 градусів Цельсія Q2= cm1(tT) ; вода нагріється від to до T: Q3 = cm2 (T-t0); Рівняння теплового балансу Q1 + Q2 = Q3; m1(L+c(tT)) = cm2T -cm2to; to=( cm2T - m1(L+c(tT))) / cm2; to=(4200*12*70-1*(22,6*10^5+4200*(100-70))/4200*12=(3528000-2386000)/50400=22,6 C