30 хвилин хлопчик їхав на велосипеді зі швидкістю 6 м/с , а потім 500 м ішов пішки протягом5

хвилин. Знайти середню швидкість руху хлопчика

Ответы на вопрос

Отвечает Райымбек Жаксыбек.

Ответ:

5,38 м/с

Объяснение:

t1=1800 c    v1=6 м/с    t2=300 c   s2=500 м   vcp=?

===

s1=v1*t1=6*1800=10800 м

vcp=(s1+s2)/(t1+t2)=(10800+500)/(1800+300)≈5.38 м/с

============================