30 хвилини хлопчик їхав на велосипеді зі швидкістю 32 км/год, а потім ішов пішки б км зі

швидкістю 4 км/год. Визначте середню швидкість руху хлопчика.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анастасия.

Ответ:

Дано:

t1=0.5год.

V1=32 км/год

V2=4 км/год

L2=6км

----------------

t2-? L1-? Vc-?

L1=32км/год/0.5год= 16 км

t2=L2/V2=6км/4км/год= 1.5 год

Vc=L1+L2/t1+t2=16км+6км/0.5год+1.5год=22/2=11км/год.

Відповідь: 11 км/год - середня швидкість.