Резеңке қатаңдығы 5 · 104 Н/м. Егер таспаға 10 кН күш әрекет етсе, онда ол қандай шамаға созылады?

Дұрыс жауап саны: 2 200 CM 20 CM 500 CM 0,2 м 5 М 0,5 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Еловская Таня.

Ответ:

Берілгені:

к= 5×10^4 Н/м

F= 10 кН= 10000 Н

х-?

Шешуі:

F= к /\ х

х= F/к

х=

 \frac{5000}{10000}  =  \frac{1}{2}  = 0.5

Жауабы: 0,5 метр