Резеңке таспанның қатаңдығы 72000 H/м.Егер таспаға 10000 Н күш əрекет ететін болса,онда ол қандай

шамаға созылады?Помогите срочно плез

Ответы на вопрос

Отвечает Дуркова Виктория.
K=72000 Н/м    F=10000 H    x=?
===
F=k*x
x=F/k=10000/72000=0.14 м    (14 см)
================================