Який заряд проходить через поперечний переріз провідника за 4 хв при силі струму 8 А ?


Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ:I = q / t ; q = It, N = q / e = It / e = 8 * 10 ^ - 8 / 1, 6 * 10 ^ - 19 = 5 * 10 ^ 11 электронов.

Объяснение: