Яка кількість речовини (у молях) містить речовина CaCl2 масою 5,4 грама? Записати с Дано


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Дарья.

Объяснение:

Дано:

m(CaCl2)=5,4 г

-----------------------------

n(CaCl2) - ?

Решение:

M=Mr

M(CaCl2)=40+71=111 г/моль

n=m/M

n=5,4/111=0,0487 моль